Mercedes GE 280 -89

Shitet nga: ali 18 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR   6 000 EUR

Komuna: Pejë
Gjipi eshte he gjendje perfekte ka edhe klim eshte i qlajmru nuk ka denim
Kam edhe pjese reserve te ti dhe 3 goma me bandash rezerv


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim