Mercedes ML 270 CDI -00

Shitet nga: Mirsat sadrijaj 20 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes ose ndërroj veturen Mercedes ml 270 Cdi Viti 2000 është në gjendje të rregullt , ka 2 par fellne ,gomat e reja , te dimrit dhe te veres ,cenzore ,central, temponat ,lekure është brenda ,gjithashtu ka regjistrim. Mund te na kontaktoni ne këta numra Vala 044-252-798 si dhe Ipko 049-872-959. Mund te na gjeni me Banjë te Pejes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim