Mercedes ML270 dizel -00

Shitet nga: Mirsat 21 Shk 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
She's dhe ndërroj gjypin , Mercedes ML 270 CdI ,eshte ne gjendje te rregullt , ka dy par fellne ,ka regjistrim ,gomat e reja ,komforni lekurë ,tempomat ,cenzore ,Klime ,central dhe te gjitha qe I kerkohen nje veture Mund te na kontaktoni ne këta numra Vala 044-252-798 si dhe Ipko 049-872-959. Mund te na gjeni ne banje te pejes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim