Mercedes R320 CDI 4MATIC -08

Shitet nga: Suki 20 Maj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHES MERCEDES R320 CDI 4 MATIC NGJYR E HIRIT METALIKE I SAPO DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE GJENDJE PERFEKTE POSEDON NAVI KLIM PARA MBRAPANKOMANDA NE TIMON MBYLLJE QENDRORE MBYLLJE TE PASQYREVE XENON TEMPOMAT FELLNE ALUMINI 6 ULSE GJAMA TE ERET FABRIKAT KUKEN DHE SERVISINIJ KOMPLET TE KRYER ME TE GJITHA VAJERAT DHE FILTERAT..QMIMI I ARSYESHEM PER ME SHUM INFO JU LUTEM NA KONTAKTONI PERMES VIBERIT SEPSE NUK GJINDEM NE KS POR VETUREN E SJELII BRENDA DITES PER TE INTERESUARIT +37744328020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim