Mercedes S-320cdi -06

Shitet nga: Mercedes 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
.Mercedes S 320 cdi FULL EXTRA:, .Ndrruesin e shpejtsive : Automatik tiptronik 7 G tronik, ,Ulset me memorie te shoferit dhe pasagjerit .Navigacion te madh DWD Tv mp3 plus magazin me 6 cd .Kamer prapa,Klimatronik 4zonale klim para dhe mbrapa .Bordkompjuter te madh kollor .Airbag x12 .Gjomat electronic .Pasqyre elektronike dhe me nxemje,dsenzor ne pashqyre,Ulset me nxemje para dhe mbrapa .Komanda ne vollan .Tempomat .Xenon bi xenon fabrikisht me sistem robot . .Retrevizor ne pashqyre .Senzor ne pashqyre .Airbag x12 .Senzor shiu . AIRMATIC.Ndriqim mrena dhe jasht extra .Llajsne kromi . .Senzora parkimi para dhe mbrpara,, Vol .Sistem te muzikes extra Etj, FULL EXTRA Me liber servisi pa dogan .TEL. 049688815+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim