Mercedes c200 -94

Shitet nga: Mercedes 19 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes mercedes c200benzin i sapo ardhur nga zvicra,ne gjendje shum te rregullt dhe i rujtun,qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim