Merecedes ml 400 viti 2002 -02

Shitet nga: burim 08 Mar 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes mercedes ml 400 viti i prodhimit 2002 dizel full ekstra ngjyr e zeze senzor para dhe mbrapa senzor te shiut , mrenda lekur krem ka muzik me makazin 5 cd mraba tv me cdrom te veqant fabrikisht automatik tiptronik.
Regjistrim deri ne dhjetor te 2015 shum ne gjendje te mir e shum e shum sene tjera mundeni me pa kush ka interes. Vetura nuk eshte ne hipotek apo diqka te ngjajshme.
Mundem me kontaktu edhe ne viber ne ket numer +37744409369 . Ndrrim i munshem me najvetur ma te re .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim