Mini cooper full extra RKS -03 -03

Shitet nga: Mini cooper 07 Qer 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Pejë
Shes mini cooper ne gjendje shum te mir dhe me paisje extra: navigacion, fellne 17" me goma te reja te veres, karrikat gjysem likur, pulla ne timon etj.
Pres bleres serioz flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim