Mitsubishi Pajero 2.5 TDI -92

Shitet nga: Kreshnik 24 Shk 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Mitsubishi Pajero ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.
Eshte 2500 kubik Turbo Dizell Injection
Viti i prodhimit 1992
Nuk eshte ne hipoteke, me regjistrim te skaduar.
Per cdo informate mundeni me kontaktu ne numrin e meposhtem:
044 277 693
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim