Shitet

Shitet nga: Agim 14 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Colt
Vetura esht me tabela te jashtit dhe eshte me liber te servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim