Nissan Murano benzin -05

Shitet nga: Nissan 13 Mar 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Pejë
Nissan Murano I Ardhun Nga Amerika I pa Doganuar Vetem 6.000€ Qmimi nuk Diskotohet, eshte 3.5 Benzin po Shpenzimet mesatar Minimale! Vlen të Feksohet se Asniher nuk ka Bo ndeshje edhe shumë I mirë po ashtu edhe shum I Rujtu Per me shum Keqyrin ne Foto Kontaktoni vetem vetem Mishterit Serjoz tel. 044 135 947 edhe Viber, Arsyja e shitjes se tani Jetojm ne Amerik.
Nderrim dhe veresi nuk diskotohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim