Nissan Patrol dizel -91

Shitet nga: A 31 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Urgjent shitet ose ndroher.Gjipi asht shum I mir ka dhe kompresor felne goma tmira 7ulse karika me nxemje ndrim me wvt4 kamjonet ose me ndonje traktor 39 ose35marse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim