Nissan x-trail 2.2 Diesel -03 Mundesi ndrrimi

Shitet nga: Farmir 21 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Pejë
Shitet nissan x-trail 2.2 Diesel RKS deri me 03-12-2015 vetura oshte shum ne gjendje te mir, te kalume i ka 185000km servisen e ka te krym.
Komplet uljen e ka te ndrrume filterat i ka te ndrrum ballanximin e ka te bam gumat i ka po thuajse te reja me nje fjal vetura osht tip top.
Full ekstra..
ABS ESP SRS
Airbega
Senzorrat
Gjamat elektronik
Foljet ne gjama fabrkisht
Levizje e hallegenkave para dhe mas
Timon multi-funksional
Klimea tronik
Karrikat me nxemje
Radio kasetofon + shanzherin me 6 cd
Panorama dak me pulla elektronik
Komforin me lekur orgjinal fabrikisht
Ftohjen e pijeve
Terheqja me gomat e para vozitje te ngadalshme ne tepoze eshte 4x4 4x2 dhe auto.
Vetura osht shum e rujtme po si nga motorri ashtu edhe nga karaserija , Mundesi ndrimi perparsi kan passat c3 golf5 bmw audi ejt.
Numri i telefonit 044-438-205 viber 044-438-205 blers serjoz flm per mirkuptim,verejtje vetura s'osht hipotek menihere qitet ne emer te blersit...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim