Nissan Almera

Shitet nga: Driton 03 Tet 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Almera
Nissan Almera 1.8lt automatik.
Qe 1 vite është ardh prej Zvicre dhe është ne targa ks, veture personale per pushime.
Ne gjendje shumë te mir mekanike.
Goma te dimrit te reja.


049662274 ose viber +41789064124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim