Nissan Navara 2.5 TD 4X4 -99

Shitet nga: Besart 18 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Navara
Shitet xhip Nissan Navara 2.5 TD 4X4 i vitit 1999. Xhipi eshte ne gjendje perfekte dhe pa asnje problem regjistrim deri me 15.07.2016. Per me shum informata mund te kontaktoni ne nr e tel: +37744588401 flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim