Nisan Terrano

Shitet nga: Shkodran 30 Dhj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Shes Nisan Terrano 2.7 dizell
Ne gjendje te rregullt teknike dhe optike , regjistrim deri me 30.12.2016 nje vit . Klim ,4x4 ,centrall , dritare pasqyre elektronike , 7 ulse , centrall etj... Bejm edhe ndrrim . Viber +37744 765 965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim