Nisan terrano

Shitet nga: Shkodran 14 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Shes ose ndrroj Nisan Terrano 2.7 dizell 4x4 , klm , 7 ulse , centrall dritare pasqyre elektronike , ne gjendje te rregullt teknike dhe optike. Km 148 000 , regjistrimi i skaduar qe 6 dit. Ndrrim me bmw golf Mercedes audi etj shtoj per mat mir ose marr per mat keq boj ndrrim eme me najsen qe me konvenon. Viber +37744765965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim