Nisan

Shitet nga: Shkodran 11 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Nisan terrano 2.7 tdi ne gjendje te rregullt teknike dhe optike 4x4 klim 7 ulae centrall dritare pasqyre elektronike regjistrim edhe nje muaj . I sa po kryet serivisi komplet filtera , ulje , kryqat e kardanit , llamella etj etj ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim