NISSAN "X-TRAIL" 2004

Shitet nga: privat 06 Dhj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR   7 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Shes NISSAN X-TRAIL 2.2 CDI Viti dhe modeli 2004.

Hipotek nuk ësht regjistrim ka deri me 16 04 2016

Ësht ne gjendje shumë të mirë.

Qmimi:6200EURO

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim