Shitet nissan x-trail

Shitet nga: Sokol 06 Nën 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Shitet nissan x-trail 2.2 diesel RKS 6 shpejtsii ABS ESP AIRBAG 2 qelsa terheqja me gomat e para ësht 4X4 4X2 dhe Auto xhamat elektronik pasqyret levizese dritat levizese sipas ruges hollogenka para mbas ngjendjee teper tmir per ma shum edhe ne viber +38649566949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim