UUUU SHIITTT Nissan X-Trail 2.2 Dci viti 2006

Shitet nga: Nissan 20 Maj 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Shitet vetura
Nissan X trail
Viti I prodhimit 2006
KlimaTronik funksjo
2.2 Dci Dizel
4x4
Kuk Mbrapa
Komanda ne Timon
6 shpejtesi + R
Xhamat me rym para dhe
Radio cd
Airbeg
Centradh
Alofellna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim