Opel Astra 2.0 dizel 16 v -00

Shitet nga: Eroll 01 Krr 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Komuna: Pejë
Shes veturen Opel Astra i vitit 2000 ka edhe 2 muaj regjistrim
2.0 Dizel, 16 v,240.000 kilometra te kaluara mirpo vetura është ne gjendje shumë te mirë teknike dhe fizike
Vetura posedon 4 goma të reja se bashku me fellne te mira,ulset me lekurë brenda, servisin komplet, Klima, xhamat elektronik hapen, nxemje në ulse,
nuk është ne hipotek dhe i sigurt në dokumentacion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim