Opel Combo 1.7 dizel -04

Shitet nga: Arbri 16 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Pikapi Opell Combo Disel 1.7 Prodhim 2002 Rigjistrimi i par 2004 (5 dyer kuken per rimorkio)
I ardhur nga Suedia
Me Dogan dhe Homologim te paguar.. I Rigjistruar deri Shtator 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim