Opel Combo dizel -94

Shitet nga: rasim 30 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
e shes opell combo ne gjendje perfekte motorrin e ka shum trujtum edhe shpenximet shum tvogla kush don pikap tmir edhe ekonomik motorri 1.7 dizell viti 1994 bej ndrrim me nja lop tmir se pom duhet ni lop kush osht interesum nt telit dhe viber +37745350910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim