Opel Corsa -98

Shitet nga: Arsimi 19 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Opel Corsa, ne gjendje shume te mire teknike, ka regjistrim deri ne muajin mars 2016, posedon goma te dimrit dhe te veres ndaras me bandasha.

Per me shume telefonini ne numrin e poshte shenuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim