Opel Corsa 1.3 cdti -05

Shitet nga: opel 08 Pri 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet Opel Corsa 1.3CDTI ne gjendje te mire.

Ka regjistrim deri me 25 Dhjetor dhe nuk eshte peng ne asnje banke.

Kilometrat jane te vetat garantojme per to.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim