Opel Frontera -92

Shitet nga: albert spahia 01 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 500 EUR

Komuna: Pejë
shitet gjip opel frontera viti i prodhimit1992 benzin 2.4 ne gende te rregullt 11 muaj regjistrim po ashtu shum i ruajtur dhe 4x4 ne gendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim