Opel Insignia Sport Tourer 2.0 TDI -11

Shitet nga: Alban 19 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
opel insignia Sport Tourer 2.0 TDI , 160 HP , Automatik vetura eshte ne gjendje shum te mir vetura eshte e servisuar dhe i ka 90,000 KM te garantuara pronar i par jom , vetura shitet me dy par goma te dimrit 17-she , veres n19-she treja te pa perdorme senzora para mbas GPS me 40 shtete , vetura gjendet ne syedi per qdo marveshje vetura vjen brenda javes posedon kameren e parkingut mbrapa ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim