Opel Vectra -02

Shitet nga: Leonis 04 Nën 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Opel Vectra
Posedon: Klimë, airbag, ABS, komanda në timon, mbyllje qendrore, Audio CD, tempomat, karrige me nxemje, Bord computer, fellne te aluminit, motorri është me zinxhir e jo me rryp dhëmbzorësh, hapja dhe mbyllja e dritareve në mënyrë automatike, pasqyra elektronike, hidraulik, etj.

Harxhimet (të testuara+klima ndezur): në rrugë të hapura prej 6 deri 6.5 Litra, ndërsa në rrugë lokale prej 7 deri 7.5 Litra.
Vetura esht shum ne gjendje perfekte regjistrim ka mundesi edhe me ndrrim 049-640914
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim