Opel Vectra -89

Shitet nga: Opell 02 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ne gjendje te mir si jasht ashtu dhe mbrenda siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim