Opel Vectra 1.6 Benzin 1992

Shitet nga: Ismet 07 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Vetura nuk ka kurrizion motorrin e ka shum te mir gjendja e jashtme dhe e brendshme normale per vectra pak ja gjon shokun!Nxemjen e ka shum te mir gumat i ka treja Te Dimrit (MENTOR) te blera sivjet ne EUROGOMA.
fellne ka dritat dhe te gjitha punojn mir.REGJISTRIM Deri Me:07.11.2014 D.M.TH edhe 9 muaj
Bartja te Pronari i Ri Pa problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim