Opel Vectra 2.0 dizel -02

Shitet nga: Opel Vectra 13 Gsh 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Pejë
Shes Opel Vectra,2.0 DTI.
- viti i prodhimit 2002.
- te kaluara 187,000 km
- klimatronik funksionale
- dritaret e para elektronike
- komanda te radios ne timon
- Tempomat, ABS,ASR, Airbag
- RKS , regjistrim 1 vit te plotë, deri 24 prill 2016
- motorrin me zingjirë
- pasqyre elektronike
- goma pothuajse te reja, (te veres dhe te dimrit) M+S
- hapje dhe mbyllje me dirigjim nga distanca
- i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht
- i servisuar komplet me filtera dhe vajra
- ne gjendje shumë shumë te mirë..
- Dokumente te sigurta dhe te garantuara
- mund te provohet ne çdo kohë dhe çdo vend
- i pershtatshem per shofer mëshkuj dhe femra
- poashtu per te moshuar dhe te rinj ,
- i pershtashem per vozitje ne qytet dhe fshat
- hargjimet 6.5 L ne 100 km, kombinim
- Motorr Ekotec
ME RENDESI - nuk është i futur ne ndonje hipotekë bankare

ARSYEJA E SHITJES
- me nevojitet vetur me e madhe, gjegjesisht me 7 ulse
Ndrrim i mundshem vetem me Opel Zafira..2.2disel 7 ulse, dizel vp.2001 e tutje
klima e domosdoshme. Qmimi eshte pjese e negociatave dypalëshe..


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim