Opel Vectra 2003, 2.2 Dizel -03

Shitet nga: Alban 13 Krr 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Opel Vectra 2003,nrrug per her tpare ne 2005 , 2.2 Dizel , komanda ne timon, klimatronik,bord kompjuter, senzora ne fshesa , senzora ne xhama, 2 par goma te veres dhe dimrit, regjistrim 11 muj , bejme edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim