Opel Zafira 1.9 Dizel -06

Shitet nga: Dioni 24 Shk 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Opel Zafira 1.9 Dizel me 6 shpejsi ika 7 ulse ka Klim gjamat me rrym alarm mbyllje qendrore esht shum i ruajtun Esht me Dogan te paguar dhe Homologimin e paguar tel 049608199 mund te më kontaktoni dhe me Viber 173000 kilometra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim