Opel zafira 2.2 dt -02

Shitet nga: Besart 06 Shk 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Opel zafira 2.2 dti ngjyr metalike gjamat e par elektronik mbyllja elektronike, viti i prodhimit 2002 regjistrohet i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir teknike dhe fizike te gjitha serviset e kryera per me shum info kont tel : 049813698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim