Astra H

Shitet nga: Veton 16 Tet 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 650 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Atra H viti i prodhimit 2006, ne gjendje shume te rregullt dhe kilometra orgjinale, ka regjistrim deri ne gusht te vitit 2016,
ose beje ndrrim me Golf 5, shtoj pare
per me shume me kontaktoni ne telefon
049 738 623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim