Opel Astra 1.7 CD-TI

Shitet nga: Bujari 08 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHITET OPEL ASTRA 1.7 CD-TI

KLIMTRONIK
TEMPOMAT
CD
XHAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
KILOMETRA TE GARANTUARA
LIBER SERVISI DHE 2QELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim