Opel astra 2.0 dizel me klim

Shitet nga: toni 18 Tet 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra 2.0 dizel me klim shitet edhe per pjes per me shum info ju lutem kontaktoni ne ket nr 044768183 dhe viber 045508622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim