Opel astra

Shitet nga: remzi 17 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
opel astra posedon full servis ne zvicer liber servisi posedon abs klim tempomat senzor mbrapa
goma dimri dhe veres
vetura si mrena si jasht pa asnje grithje ma te voglen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim