Opel Campo 3.1 TD -00

Shitet nga: Afrim 26 Maj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Campo
Shitet xhip opel campo 3.1 TD 4X4 i vitit 2000. Xhipi eshte ne gjendje shum te mir dhe m nuk ka asnje defekt per me shum mund te na kontaktoni ne nr tel: 045612250 flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim