opel cambo i punuar extra

Shitet nga: Kujtimi 16 Maj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Campo
opel cambo ne gjendje te mir teknike dhe optike e cila mund te shihet edhe ne foto.... me tabela RKS por eshte i qlajmeruar
serviset e kryera
i punuar extra
kapaciteti 3.1

gjithashtu mundesi nderrimi me naj vetur tjeter...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim