opel combo 1.7 pikap

Shitet nga: arbnor 14 Tet 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shes opel combo i sapo ardhur nga gjermania 1.7 dizel viti i prodhimit 2002 ne gjendje shum te mir teknike optike dhe 166.000 km te kaluara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim