Opel Corsa -01

Shitet nga: Tomor 24 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes Opel Corsa ne gjendje te rregullt teknike. 1.0 benzins, central, ABS, me xhoma elektronike, posedon klim, viti i prodhimit 2001. Mund te na kontaktoni ne kete numer: 044566144. Mund te na gjeni dhe ne Viber. Ju faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim