Opel Corsa 1.7 DTI e sapo ardhur -02

Shitet nga: Ramiz 13 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes Opel Corsa 1.7 dti diesel ngjendje te mir optike dhe teknike me 123mi tkalume tgarantuara me libra tservisit me te gjitha vetura eshte e sapo ardhur nga jasht per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim