Open Corsa 1.7 Dizel -02 u shit flm merrjep

Shitet nga: Mentor 12 Jan 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura esht ne gjendje te rregull dhe posedon Esp.Abs,klim,central,i regjistruar ne menyr te rregullt rks dhe regjistrim deri ne muajin gusht.2016

Ndrrimi i mundshem,ju faleminderit.vibr +37744566174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim