corsa 1.7 dizel

Shitet nga: sabit 10 Dhj 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
goma te reja te dimrit,ne gjendje te mira,me targa sllovene,ABS,airbag dhe shum tjera....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim