opel corsa 1.2 benxin

Shitet nga: elvis 06 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opel corsa e vitit 96 dhe 1.2 benzin 4 dyrsh opel corz osht shum e mir veq duhet me ja dru drup llagerin te minjaqi qmimi fundit 550 .,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim