Opel Kadett

Shitet nga: Xhevdet 15 Tet 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe punon mire. Motorri i eshte nderruar dhe eshte 1700cc i vitit '88. Per me hollesisht kontaktoni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim