Opel kadett

Shitet nga: Sali 28 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Shes opel kadet ne gjendje shum te mir dhe shum ekonomik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim