Opel Monterey 4x4 -92

Shitet nga: Jashar kelmendi 20 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Monterey
Shes vetur Opel Monterey 4x4 Turbo Disel 3.1 ne gjendje shum te mir. Me guma te dimrit dhe te veres te reja. Qmimi sipas marrveshjes, beim edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim